‘Karayip Korsanları’nın yapımcısından ‘Margot Robbie’ açıklaması: ‘Disney gerçekten istiyor’

“Karayip Korsanları” serisinin yapımcısı Jerry Bruckheimer, serinin yeni filmlerine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Entertainment Weekly dergisine konuşan Bruckheimer, birden fazla film üzerinde çalıştıklarını ve filmlerden birinde Margot Robbie’nin rol alabileceğini söyledi.

DİSNEY’DEN FİKİR DEĞİŞİKLİĞİ

Robbie’nin rol alacağı filmin kadın merkezli bir hikayesi olacağını söyleyen Bruckheimer, “Her ikisini de yapmayı umuyoruz ve sanırım Disney de Margot’lu olanı yapmayı gerçekten istiyor” diye konuştu.

Robbie, 2022 yılının kasım ayında Vanity Fair’e verdiği bir röportajda, kendisinin merkezde olduğu bir filmin çekilmek istendiğini ancak Disney’in bu projeye pek sıcak bakmadığını söylemişti.

Filmin bir “reboot” olacağını söyleyen Bruckheimer, “Karayip Korsanları’nı yeniden çekeceğiz. Böylesi daha kolay çünkü bazı oyuncuların seriye dönmesini beklemek zorunda değilsiniz” dedi. Yeni oyuncu kadrosu ve yepyeni bir senaryo ile çekilen altıncı Karayip Korsanları, aynı evrende geçse de yepyeni bir film olacak.

‘BANA KALSAYDI DEPP BU İŞİN İÇİNDE OLURDU’

Bruckheimer, son olarak, serinin ‘Kaptan Jack Sparrow’u olan Johnny Depp’in, eski eşi Amber Heard’e karşı 2022’de açtığı davanın ardından seriden kovulmasına ilişkin konuştu.

Yapımcı Bruckheimer “Yeni bir film olacak ama bana kalsaydı Depp de bu işin içinde olurdu. Onu seviyorum. O iyi bir arkadaş. O muhteşem bir sanatçı. Kaptan Jack’i o yarattı” dedi.

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir